Responsive image
Responsive image

TARİHÇE

Firmamız işletmecilik faaliyetlerine lokantacılık sektöründe adım atmış olup, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak 2002 yılında İstanbul Bayrampaşa da Vedat Fırtına Fırtına Et firmasını kurmuş ve kuru et sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Sektöründe öncü markalar arasına giren Fırtına Et, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda 2013 yılında üretim ve satış faaliyetlerini Mega Center da sürdürmeye başlamıştır.

2017 yılında İstanbul da kendi entegre tesisini kuran Fırtına Et burada üretimine devam etmeye başlamış olup, Entegre tesisin kapalı alanı 2.000 m2 açık alan ise 1000 m2 dir. Tesiste kullanılan sistem ve makinalar tam otomatik sistem ve son teknoloji makinalar olmakla beraber aylık üretim kapasitesi 250 ton dur.

Ana üretim faaliyetleri arasında Kuru Et, Sosis Çeşitleri, Salam Çeşitleri, Füme Et Çeşitleri, Kavurma, Pastırma, Sucuk Çeşitleri, Jambon, Köfteler ve Hindi Grubu ürünleri olarak sıralanmaktadır.

Fırtına et kurulduğu günden buyana en son hijyenik ve teknolojik alt yapıları kaliteli biçimde müşterilerine yansıtmayı en önemli ilkelerinden biri olarak benimsemiştir.

Sektörde hızla büyüyen ve öncü firmalar arasında yer alan firmamız değerli FIRTINA ET müşterilerinin katkılarıyla büyümesini sürekli kılmış, kurulduğu günden beri seçkin firmaların et tedarikçisi haline gelmiştir.
Bootstrap
X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve K.V.K.K Aydınlatma Metni ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım